#2016-04-01 02:26:20 

SunnyGirl

Użytkownik

Siemanko. Moi drodzy jaki jest najlepszy sposób na sprzedaż samochodu? Z tego co czytałam dosyć często pisze się o giełdach samochodowych, ale obawiam się że zapłacę za możliwość postawienia auta kilka razy a i tak nikt nie będzie zainteresowany moją ceną. Kilka razy byłam z ojcem na giełdzie w Poznaniu i wiem jak ostro ludzie potrafią się targować, a ja niestety tak nie potrafię. Proszę o pomoc.
#2016-04-01 05:18:50 

Holmes

Użytkownik

Wiesz po giełdach możesz jezdzic i jezdzic a samochodem nikt sie moze nie zainteresować. Zalezy tez w jakim stanie masz auto ale to drugoplanowa kwestia bo na giełdach zwykle grasuje wielu specjalistów którzy chcieliby kupić po symbolicznej złotówce cokolwiek im wpadnie w ręce. Dlatego sądzę, że jeśli chodzi o skup aut Poznań daje możliwość skorzystania z oferty firmy online jak np superautomarket.pl. Pozdrawiam.
#2016-04-01 07:28:35 

Vita

Użytkownik

Hej, sprzedawałam pół roku temu auto w Krakowie i miałam podobny problem jak Ty, ale znajomy podrzucił mi stronke tej firmy: superautomarket.pl/krakow/. Jestem bardzo zadowolona i gdybym miała ponownie sprzedawać to też bym skorzystała.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015