#2016-03-29 06:44:28 

Dart

Użytkownik

Muszę dokonać ciężkiego wyboru doradcy finansowego i inwestycyjnego dla mojej nowootwartej firmy. Nigdy wcześniej nie musiałem podejmować takiej decyzji a z tego co przeglądałem to jest takich firm mnóstwo więc może powiecie mi na co powinienem zwracać uwagę przy wyborze?
#2016-03-29 07:42:22 

Mauricio

Użytkownik

To chyba zależy od tego do czego chcesz tego doradcy. Jeśli np. interesują cię akcje pracownicze i inwestowanie w obligacje itp. to musisz poszukać eksperta od alternatywnych sposobów inwestycji. Jeśli wolisz bardziej klasyczne rachunki czy lokaty bankowe to jakiegoś eksperta od bankowości.
#2016-03-29 09:16:59 

BabyBlues

Użytkownik

A ja bym poleciła ci firmę bardziej wszechstronną, która ogarnia wszystko w zakresie inwestycji, doradztwa finansowego itp. Ja znam tylko jedną taką możesz sobie wejść na ich stronę architekcizysku.pl. Mają wszystkie cechy które według mnie musi mieć dobry doradca finansowy czyli doświadczenie, wiedzę na temat reguł gry na rynku finansowym, zapewniają stały kontakt i porady itd.
#2016-03-29 09:55:35 

MasterZEN

Użytkownik

Chyba najbardziej an to, żeby nie rządał za swoje usługi niewiadomo ile kasy, nie?
#2016-03-29 11:34:08 

Jenny

Użytkownik

Moim zdaniem najlepsze inwestycje to takie na które sam wpadłeś, ale skonsultowane z jakimś profesjonalistą. Bo pomysły to według mnie indywidualna sprawa ale wiadomo ze nie każdy się zna na inwestycjach więc dobry specjalista to skarb, który przytemperuje trochę twoje zapędy jak okażą się zbyt śmiałe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015