#2016-03-22 00:38:47 

SunnyGirl

Użytkownik

Witam, interesowałoby mnie czy ktoś z was może ma namiar na dobrego dziecięcego stomatologa z Poznania ? Na jednym się już zawiodłam, wiec szukam dalej. Mamy do wypełnienia ubytki, a te, które uzupełnienia, które zakładał ostatni powypadały nie wiedzieć czemu.
#2016-03-22 02:15:41 

Krajanka

Użytkownik

Ja również chętnie podczepię pod temat. Tez jest mi potrzebny sprawdzony dentysta dla dzieci, bo mała jeszcze nigdy nie była w gabinecie stomatologicznym, a ma już 9 lat i czas zacząć się oswajać. Na szczęście nic z jej zębami się nie dzieje, więc raczej myślałam o stomatologii zachowawczej, ale właśnie w miłym gabinecie.
#2016-03-22 02:28:13 

Karolcia

Użytkownik

To z mojego doświadczenia podsyłam wam ten link: bajkodent.pl/ Nie pożałujecie :) po różnych przeżyciach w innych gabinetach trafiam wreszcie tam. I to było pierwsze z …5 (!!!!) miejsc, gdzie mój synek wreszcie nie płakał, nie marudził, nie uciekał itd. Ma dopiero 4 lata, ale niestety zęby już wymagają specjalistycznej opieki. Wyobraźcie więc sobie, co przeżyłam biegając z nim od gabinetu do gabinetu i wszędzie wszystko na „nie”. Masakra!!
#2016-03-22 04:10:14 

Krajanka

Użytkownik

jeszcze tego nie przeżyłam, więc tylko domyślam się …mam nadzieję, ze ja tak nie będę walczyć z moją młodą…
#2016-03-22 05:30:29 

SunnyGirl

Użytkownik

Ale jesteś zadowolona z tego, co robią tak?
#2016-03-22 08:30:17 

Krajanka

Użytkownik

tak, tak – jest okej, mały też miał uzupełniane ubytki i teraz chodzi z kolorowymi zębami :) bo każdy musi mieć inny kolor :) Bez problemu już siada na fotelu, otwiera buzię i zagaduje dentystę :) myślę, że „misję stomatolog” można zaliczyć do udanych ;))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015