#2016-03-14 23:08:56 

Holmes

Użytkownik

Czesc! Szukam miejsca na zieloną szkołę dla mich dzieci pod Poznaniem. Jest to pierwszy wyjazd moich maluchów, dlatego nie chciałbym wysyłac ich gdzieś daleko, bo obawiam się, że będę musiał po kilku dniach jechać je odebrac. Możecie polecić jakis hotel czy ośrodek, który działa gdzieś w okolicach Poznania i oferuje zielone szkoły dla dzieciaków? Będę zobowiązany za pomoc!
#2016-03-15 00:28:06 

Serduszko

Użytkownik

Doskonale Cię rozumiem, bo u mnie kończy się tak praktycznie każda wycieczka. Póki co dałam sobie spokój i Godze się tylko na jendodniowe wyjazdy. Podrzucam dzieciaki do dziadków na noc i w ten sposób próbuje je przyzwyczaić do życia bez mamy :) Póki co nie ma opcji, by na dłuższy wyjazd wybrły się z obcymi osobami.
#2016-03-15 01:29:14 

Holmes

Użytkownik

To nie jestem sam :) Mam jednak nadzieje, że u mnie nie skończy się tak tragicznie. Póki co są chętne na wyjazd, ale dla bezpieczeństwa nie chce wysyłac ich zbyt daleko.
#2016-03-15 02:54:47 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Moje dzieci na szczęście tylko czekają na ferie i chętnie wybywają z domu. Cieszę się, bo wiem, że wiele koleżanek ma z tym ogromny problem. Były jakiś czas temu w okolicach Poznania na zielonej szkole w tym hotelu: hotel-agro.pl/oferta/zielone-szkoly/. Były bardzo zadowolone, wiec może i Twoim maluchom przypadnie taka opcja do gustu.
#2016-03-15 03:33:02 

Piłkarz

Użytkownik

A w szkole lub w jakimś Miejskim Ośrodku Kultury nie ma ofert takich wyjazdów. U mnie zwykle w ten sposób organizowane były wyjazdy dla maluchów, wieć może warto się zorientować. By uniknąć problemów dobrze jest wysłać dzieciaki na ferie wraz ze znajomymi. Zawsze będzie im raźniej i nie będą tak bardoz tesknić za domem.
#2016-03-15 04:44:46 

Holmes

Użytkownik

U mnie w szkole nic ciekawego nie ma, dlatego szukam czegoś na własną rekę. Zainteresował mnie jednak wspomniany wcześniej hotel - hotel-agro.pl/. Z tego co czytam w ich ofercie organizują zielone szkoły nawet na bardzo krótkie okresy. Chyba zdecyduje się na sprawdzenie tej opcji. Weekendowy czy kilkudniowy wypad ie będzie kosztował zbyt wiele, a zawsze to jakieś doświadczenie dla maluchów. Może obejdzie się bez płaczu.
#2016-03-15 07:37:28 

Piłkarz

Użytkownik

Będzie dobrze!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015