#2016-03-13 20:47:59 

Watson

Użytkownik

Witajcie. Więc z moją dziewczyną jestem już jakiś czas. Generalnie jest wszystko super, w łóżku też nienajgorzej, jednak przez rozmiary mojego penisa nie każda pozycja jest dla nas dostępna. Dlatego chcę jej zrobić taką… powiedzmy niespodziankę, pod postacią zwiększenia rozmiarów mojego przyrodzenia. Kwestia jest tylko taka, jaki sposób jest najlepszy?
#2016-03-13 23:26:45 

SunnyGirl

Użytkownik

Faceci… co wy w głowach macie :D Najważniejsze, by była zadowolona z tego, co ma. Po co zwiększać cokolwiek?
#2016-03-14 02:12:49 

Holmes

Użytkownik

A po co kobiety wstrzykują sobie sylikony tu i tam? Z tej samej przyczyny, choć chłopak tutaj mówi też o altruistycznych pobudkach (bo w końcu nie robi tego, żeby podbijać całe setki lasek :P).
#2016-03-14 03:01:52 

SunnyGirl

Użytkownik

Nie wiem, ja się tam do takich kobiet nie zaliczam, ale przyznaję, że sama mam zarówno z przodu, jak i z tyłu więcej,niż moje kolezanki ;)
#2016-03-14 05:39:22 

Holmes

Użytkownik

To autoreklama? :D A wracając do tematu. Słuchaj kolego. Oczywiście tych sposobów jest mnóstwo. Wydaje mi się, że jednak chyba najlepszym, a przynajmniej jednym z najmniej inwazyjnych sposobów na zwiększenie rozmiarów, jest zastosowanie maści na powiększenie przyrodzenia. Efekty podobno potrafią być bardzo zadowalające. :)
#2016-03-14 05:58:05 

Watson

Użytkownik

Mhm, dzięki za podpowiedź, a gdzie coś takiego znajdę, to bym się ucieszył, jakbyś mi powiedział :)
#2016-03-14 07:08:53 

Holmes

Użytkownik

Jasne ;) Dostaniesz to w sklepie SWIATEROSA.pl, gdzie jest mnóstwo akcesoriów do zabaw seksualnych i nie tylko. Jeśli np. lubisz się zabawić ostrzej, to znajdziesz tam niezbędne akcesoria do BDSM, które pomogą wejśc Tobie i Twojej partnerce w nieco inny wymiar seksualnych doznań. W końcu nie często się robi z kogoś swojego niewolnika seksualnego ;)
#2016-03-14 07:48:59 

Watson

Użytkownik

To może później, jak będziemy gotowi :) Zresztą… to akurat z nią skonsultuję, bo nie wiem, kto by był większym niewolnikiem ;D Ale z samych zabawek, to może rzeczywiście coś by się przydało wziąć. A jesteś w stanie mi powiedzieć, który wibrator jest najlepszy? Albo jakaś podobna zabawka?
#2016-03-14 10:07:32 

Holmes

Użytkownik

No ja niestety akurat na wibratorach sięnie znam.
#2016-03-14 13:00:12 

Jenny

Użytkownik

Ale ja Ci mogę co nieco podpowiedzieć. :) Zasadniczo w tym sklepie, który kolega wyżej podał, są same dobre wibratory. Sęk w tym, jak intensywnie chcecie go wykorzystywać, ale też i jakie przeznaczenie (czy jako np. dodatek do stosunku, czy po prostu zabawka do samozaspokajania swoich potrzeb). Zresztą… idąc po opisach w tym sklepie będziesz w stanie ocenić, który wibrator będzie dla Was idealny. Ewentualnie jeszcze możesz zainwestować w kulki analne, albo coś podobnego.
#2016-03-14 15:26:41 

Watson

Użytkownik

Kurczę, sporo tego :D Ale człowiek będzie musiał coś wybrać. Dziękuję Wam serdecznie kochani za pomoc. Temat można zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015