#2016-03-11 08:05:18 

Karolcia

Użytkownik

Dość intensywnie penetruje w ostatnim czasie rynek turystyczny, a właściwie to ofertę biur podróży. Spotkałam się z fajnymi ofertami, ale do końca nie jestem przekonana co do ich wartości. Potrzebuje waszej rekomendacji na temat biura podróży. Bardzo ciekawie wygląda Jaamtravel.pl. Czy ktoś miał okazję z nich korzystać?
#2016-03-11 10:52:52 

MasterZEN

Użytkownik

Tak, już dwa razy kupiłem od nich wycieczkę. To bardzo dobre biuro, które nie ogranicza się do jednego typu wycieczek. Znajdziesz tam zarówno wyjazdy zagraniczne, jak i wycieczki na zielone szkoły dla dzieci. Mają naprawdę fajną ofertę, z której warto skorzystać.
#2016-03-11 11:21:48 

Wodzianka

Użytkownik

Polecam ich usługi. Po wejściu na ich stronę jaamtravel.pl/ zobaczysz, że naprawdę warto. Wycieczki możesz dostosować do swoich wymagań. Współpracują z innymi biurami podróży, a także z ośrodkami wypoczynkowymi.
#2016-03-11 12:02:05 

Piłkarz

Użytkownik

Organizują także wyjazdy integracyjne dla firm. To teraz bardzo poszukiwana pozycja biznesowa. Coraz więcej firm organizuje dla swoich pracowników takie wyjazdy. To zwykle forma nagrody za dobrą pracę.
#2016-03-11 15:00:13 

Dart

Użytkownik

I właśnie takie rekomendacje są potrzebne. Dużo łatwiej jest wtedy podjąć właściwą decyzję. A wiadomo, że rynek turystyczny jest tak rozległy, że do końca to nie wiadomo komu można zaufać. Mam nadzieję, że uda ci się wybrać w podróż, którą zaplanowałaś. Wakacje już niedługo, więc najwyższy czas, żeby coś zarezerwować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015