#2016-02-22 03:10:20 

Piłkarz

Użytkownik

Mamy kominek w domu i chcelibyśmy w nim palić częściowo odpadami z naszej firmy, są to odpany pochodzenia drzewnego, ale drewnem technicznie ni ebędące. Jak to obecnie jest w wPolsce, co się może stać jeśłi zostanę złapany i co mi grozi?
#2016-02-22 03:31:33 

Karolcia

Użytkownik

Przede wszsytkim to sama bym cie wydała na policję. Mam małe dziecko i jak się takim syfem pali to potem wszystcy dookoła cierpią. Wstydu nie masz i tyle.
#2016-02-22 06:09:40 

Putler

Użytkownik

Koleżanka, chociaż w ostrych słowach ma niejako rację. Poza tymi sprawami, które powiedziała pozostaje również kwestia polskiego prawa. Na stroine tu: kominki.org/piecyki-wolnostojace/przepisy-prawne/art,1302,ogrzewanie-kominkiem-a-polskie-prawo.html masz napisane czego ono dotyczy i jakie konsekwencje moga komus grozić za palenie różnymi dziwnymi rzeczami. Ja ybm się na twoim miejscu porządnie zastanowił czy koniec koncow ci się to oplaca, bo koszt po ewentualnym złapaniiu będą dużo wyzsze niz twoja pozorna oszczedność.
#2016-02-22 07:23:30 

BoguszBMW

Użytkownik

Witam, chciałbym się zapytać, jeśłi mogę, o rodzaje i budowę kominków. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie go w domu i nie wiem na czym się skupić?
#2016-02-22 08:36:15 

Putler

Użytkownik

Myślę, że możesz zacząć od tego jakie masz mozliwości w domu: powierzchnię, istniejącą instalację i jak wygląda wentylacja w domu. Dwa, czym chciałbyś palić. Trzy –w jakim stylu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej technicznych spraw, zobacz tu: kominki.org/kominki/abc-kominka/art,2729,budowa-kominka-klasycznego.html, jest tu pełno dobrych informacji na tematy, które cię interesują. Jak coś to wróc i zapytaj.
#2016-02-22 10:26:02 

BoguszBMW

Użytkownik

Dzieki wielkie za linka, jestem w tym początkujący i chociaz nie mam specjalnie ambicji, zeby profesjonalnie stawiać piece to jednak skoro już jakiś chcę miec w domu to chyba powinienem coś na ten temat wiedzieć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015