#2016-02-10 21:27:13 

BoguszBMW

Użytkownik

Witajcie! Więc jestem szczęśliwym posiadaczem domu w pewnej odległości poza miastem. Dla niektórych to pewnie już byłyby dzikie ostępy, ale mogłem sobie na to pozwolić. W każdym razie nie powiem, że nie brakuje mi luksusów codzienności jak prąd, czy bieżąca woda. Kanalizacja aż tak bardzo nie jest potrzebna (w końcu jeżdżą beczkowozy). Więc chciałbym się podpiąć, ale bez niszczenia wszystkiego w koło. Co możecie mi polecić?
#2016-02-10 23:00:25 

KarinkaCarycka

Użytkownik

Po pierwsze to skontaktuj się z gminą i właścicielami instalacji (żeby wiedzieli od kogo ściągać pieniądze później :P). Dopiero potem myślę możesz myśleć o wykopkach.
#2016-02-10 23:40:00 

BoguszBMW

Użytkownik

Generalnie to wszystko już zrobiłem i mam nawet pozytywne decyzje. Teraz potrzebuję fizycznie się podpiać. :)
#2016-02-11 00:29:10 

Piłkarz

Użytkownik

Cześć, jak nie chcesz rozwalać okolicy, to możesz zawsze skorzystać z technologii bezwykopowych. Teraz przecież wykonuje się pod drogami przeciski, więc myślę, że nie będzie problemu, żeby zrobić go np. pod ściółką leśną :P
#2016-02-11 02:18:32 

BoguszBMW

Użytkownik

Ale z tego co słyszałem, to przeciski są raz, że wolne, dwa, że trochę kosztują.
#2016-02-11 04:04:09 

Piłkarz

Użytkownik

Eee, to zależy jaki przecisk. Lae jak nie przecisk, to zawsze możesz zobaczyć ofertę przewiertów. Są chyba rzeczywiście sprawniejsze (na pewno wiem, że to jest relatywnie szybka robota), no i z nowoczesną technologią dużo bardziej precyzyjne.
#2016-02-11 06:13:12 

Dart

Użytkownik

Witam. Ja chyba i tak mimo wszystko sugerowałbym przeciski. Obecnie można robić przeciski nakierowane. Jak ma się odpowiednia maszynę, wykorzystującą odpowiednią technologię, to też to będzie sprawna i dobra robota. Tylko jest zasadniczo jejden problem. Nie wiem, jak to jest z klientami indywidualnymi.
#2016-02-11 08:39:15 

BoguszBMW

Użytkownik

Cóż, pozostaje mi się dowiedzieć… na szczęście instalacje nie zaczynają się nie tak daleko ode mnie. Zresztą z tego co mówili mi w gminie, to i tak planują poszerzenie strefy mieszkaniowej w tę okolicę. Cóż, teraz i tak siedzę wygodnie w mieszkaniu, więc może poczekam, aż sami będą coś instalować, a później się podepnę ;) Choć z drugiej strony szkoda tych decyzji… nie wiem co jeszcze zrobię. Tak czy inaczej dzięki Panowie.
#2016-02-11 09:49:42 

Dart

Użytkownik

Ja na Twoim miejscu też bym się jeszcze wstrzymał. Ale jak chcesz się przysłużyć gminie, to możesz im podsunąć dobrą firmę, która robi te przeciski, czy tam przewierty, mianowicie chodzi o firmę wtd-przewierty.pl. Fachowa i sprawna robota i to właśnie oni mają te dobre maszyny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015