#2016-02-02 05:35:22 

BabyBlues

Użytkownik

Cześć. Straszmnie mnie ciągnie do nauki języka hiszpańskiego i słyszałam, że podobno jest stosunkowo prosty do nauki. Pomyślałam, że może faktycznie się zacznę uczyć, no i zaczęłam się edukować we własnym zakresie. Kupiłam podręcznik itp. ale jakoś tak prosto wcale mi ten język nie wchodzi do głowy… macie jakieś doświadczenia z hiszpańskim? Może powinnam zmienić podręcznik itp.?
#2016-02-02 06:36:15 

Karolcia

Użytkownik

No hiszpański niby taki prosty, a mi też sprawiał kłopoty i według mnie np.: niemiecki jest dużo prostszy. Zapisz się może na korepetycje albo do szkoły językowej, skąd jesteś? Bo może uda mi się Ci coś doradzić.
#2016-02-02 06:59:37 

BabyBlues

Użytkownik

Z okolic Poznania, w sumie do miasta mam jakieś 20 minut.
#2016-02-02 08:44:01 

Karolcia

Użytkownik

O to mogę Ci pmóc ;) szlifowałam język angielski Poznań ma jedną świetną szkołę, a mianowicie: home-szkola.pl/ nie dość, że mają super lektorów to jeszcze profesjonalnie uczą. Może zgłosisz się do nich ze swoim problemem?
#2016-02-02 09:38:36 

BabyBlues

Użytkownik

Wiesz co, kiedyś wpisałam: szkoła hiszpańskiego Poznań i trafiłam na ich stronkę ;) Bardzo mi się spodobała i miałam się z nimi kontaktować, ale jakoś potem zapomniałam. Także dzięki, że odświeżyłaś mi pamięć ;) Bo właśnie mają super ofertę i czuje, że bym mogła u nich podszalić się z hiszpańskiego.
#2016-02-02 10:51:14 

Mauricio

Użytkownik

Według mnie proces nauki języka hiszpańskiego wygląda następująco. Najpierw podchodzimy do niego tak, że to prosty język, potem weryfikujemy nasz pogląd i okazuje się, że nie jest tak łatwo. Jednak jak przejdziemy to pierwsze zniechęceniie, to się okazuje, że jest tylko łatwiej i na końcu faktycznie okazuje się, że szybko się uczymy języka ;) Dlatego zagryź zęby i weź się do pracy i sama się przekonasz, że nie jest tak źle ;)
#2016-02-02 11:56:39 

BabyBlues

Użytkownik

Dziękuje za pomoc i pocieszenie ;) Pozdrawiam wszystkich!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015