#2016-01-19 01:23:13 

Holmes

Użytkownik

Hejka! Wiem, że temat może brzmieć trochę chamsko, jakbym chciała kogoś bezczelnie podglądać, ale uwieżcie mi, że mam ważne powody ku temu i to żadna moja złośliwość. Potrzebuje jakiejś porady w jaki sposób najlepiej ukryć małe kamerki, żeby nie było ich widać, a jednocześnie żeby dawały dobry podgląd na to co dzieje się w pomieszczeniu?
#2016-01-19 01:41:45 

KarinkaCarycka

Użytkownik

logika podpowiada, że najlepiej pewnie w rogu takiego pomieszczenia, ale inną kwestią jest to czy będzie ją tam gdzie schować.
#2016-01-19 02:26:29 

Dart

Użytkownik

To ciekawe co tam będziesz wyprawiał, ale przede wszystkim musisz zrobić zwiad takiego pomieszczenia, chyba, że je dobrze znasz. Nie chowaj tylko w roślinach, bo ktoś podleje kwiaty i heja z twoim sprzętem, można schować w jakieś figurki, których w domach pełno, książki, wysoko na półkę, pomysłów jest mnóstwo.
#2016-01-19 05:20:24 

Mauricio

Użytkownik

Ej, wiecie co, ja mam taki fajny pomysły, który kiedyś podpatrzyłem gdzieś. Fajnie jest schować kamerkę w czujce na dym, powaga, bardzo dobre rozwiązanie bo takie czujniki są najczęściej na środku sufitu, a więc masz podgląd na cały pokój. Mało tego, kto normalny zagląda do takiego czujnika? One jest nawet poza zasięgiem rąk na co dzień i nikomu nie przyjdzie nawet do głowy żeby tam czegoś szukać. Polecam.
#2016-01-19 06:52:59 

Serduszko

Użytkownik

Jak chcesz to na stronie mojszpieg.pl można kupić ciekame gadżety dla detektywów. Ja akuarat szuakłam tam swego czasu małego lokalizatora pod GPS, ale widziałam też wiele miniaturowych kamer, w tym niektóre już takie w coś wbudowane. może ci coś akurat przypasuje.
#2016-01-19 08:23:05 

Holmes

Użytkownik

MEGA pomysł z tym czujnikiem dymu, normalnie muszę to wypróbować, to naprawdę może się sprawdzić. Dzięki za taką fajną sugestię!
#2016-01-19 10:10:07 

MasterZEN

Użytkownik

W zasadzie to te miniaturowe kamerki szpiegowskie wepchniesz gdzie tylko będziesz chciał. Musisz po prostu szukać takiego miejsca, gdzie po pierwsze rzadko się zagląda, a do tego po prostu nie jest ono na widoku. Na pewno nie chowaj więc kamery chociażby tam, gdzie normalnie ludzie mają skierowany wzrok gdy oglądają TV. Długie patrzenie może doprowadzić niestety do tego, że ktoś to zauważy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015