#2015-12-31 05:55:04 

Karolcia

Użytkownik

OK, postaram się bez nadmiaru zbędnych słów zarysować wam, jak wygląda sytuacja. A wygląda ona dość prozaicznie, bowiem chłop mi nie domaga w łóżku ;) Kochamy się bardzo i absolutnie nie zamierzam go z takiego powodu zostawiać, sądzę zresztą, że ten problem się jak najbardziej da obejść, ale po prostu nie mam pomysłu, jak. Znacie jakieś sposoby? Z góry dziękuję za przeczytanie moich wypocin i pozdrawiam!
#2015-12-31 06:12:45 

BabyBlues

Użytkownik

Trochę Ci nie wyszło z brakiem nadmiarowych słów, hehe, już nieważne :P takie rzeczy jak przedłużanie erekcji to moim zdaniem albo w konsultacji z lekarzem (i wtedy pewnie zapisze jakieś koszmarnie drogie leki), albo coś bardziej naturalnego (i tańszego). Przez sieć to niby ryzyko, ale drogie te środki nie są, a biorąc pod uwagę, ile jest ludzi z takimi problemami, to muszą być skuteczne, by ludzie kupwali znowu :P
#2015-12-31 08:02:34 

Karolcia

Użytkownik

Dobra, chyba coś znalazłam, dzięęęki :) teraz jeszcze tylko mężczyznę mego poinformować o fakcie, że zaczynamy eksperyment :P
#2015-12-31 10:23:53 

Ironkloc

Użytkownik

Ja używam od czasu do czasu żelu, który się nazywa „Orgasm control” (nie wiem, czy to nazwa firmy, czy serii, wkażdym razie znajdziesz ich w wyszukiwarce). Jak bardzo potrzebuję „wsparcia” to rzeczywiście dają radę, w moim przypadku średnio o kilkanaście minut wydłużają stosunek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015